Sevgili Mesajı 1
101

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin sevgilim.

Sevgili Mesajı 2
102

O sessiz akşamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine sevgilim.

Sevgili Mesajı 3
103

Hayatta tek ihtiyacım senin sevgin. Sen Allah'a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin. 

Sevgili Mesajı 4
104

Sana binlerce gül vermek isterdim ama güller solar, sana ömrümü vermek isterdim ama bir gün öleceğim, sana sadece sevgimi veriyorum sonsuza dek süreceği için.

Sevgili Mesajı 5
105

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. 

Sevgili Mesajı 6
106

Ey gönül; ille de birini seveceksen dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever ama sen asıl görmediklerini seveceksin. Sözde değil özde aşk istiyorsan elbet tene değil cana değeceksin.

Sevgili Mesajı 7
107

Erkek yaşadığı yerde değil, sevdiği yerdedir. Seni seviyorum.

Sevgili Mesajı 8
108

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın. 

Sevgili Mesajı 9
109

Hayat, balı aşk olan bir çiçektir.

Sevgili Mesajı 10
110

Akşamın son bulan ufuklarında, güneş damla damla erirken, hayatta kalan tüm duygularımla, sana sesleniyorum: Seni seviyorum. 

Sevgili Mesajı 11
111

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileğiyle.

Sevgili Mesajı 12
112

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Sevgili Mesajı 13
113

Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime… Seni seviyorum.

Sevgili Mesajı 14
114

Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim.

Sevgili Mesajı 15
115

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Sevgili Mesajı 16
116

Mutluluk; dikenler arasında açan bir güldür.

Sevgili Mesajı 17
117

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.

Sevgili Mesajı 18
118

Benim için hayat sana aşık olunca başladı.

Sevgiliye Mesaj 19
119

Sen Allah'a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

Sevgili Mesajı 20
120

Bugün seni seviyorum, yarında bir neden bulur severim. Daha sonra seni yeniden keşfeder, yeniden severim. Benim senden başka işim yok ki.

Sevgili Mesajı 21
121

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. 

Sevgili Mesajı 22
122

Gözlerim bir deniz kenarını arıyor karşı köyün ışıklarında. Bir yudum kahve, çokça kahkaha ve sıcacık bir bakış eritir buz kitlesini ruhumun. Benim evim, senin kalbinin olduğu yerdir birtanem.

Sevgili Mesajı 23
123

Sevgilim olduğun için çok şanslıyım iyi ki varsın, seni seviyorum hayatımın sevinç ve mutluluk kaynağısın.

Sevgili Mesajı 24
124

Usanıpta bir gün bıkarım sanma ölsemde sözümden dönmeyeceğim, aşkıma karşılık vermesen bile! Senden başkasını sevmeyeceğim. Bunu hiç bir zaman unutma aşkım!