Doğum Günü Mesajı 1
1

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice nice yıllara…

Doğum Günü Mesajı 2
2

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

Doğum Günü Mesajı 3
3

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dilekIerinin gerçekIeşmesi dileğimle. Mutlu Yıllar.

Doğum Günü Mesajı 4
4

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NİCE YILLARA...

Doğum Günü Mesajı 5
5

Hatırlar mısın? Doğduğun günü. Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi doğdun, nice yıllara.

Doğum Günü Mesajı 6
6

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara.

Doğum Günü Mesajı 7
7

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum Günü Mesajı 8
8

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajı 9
9

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajı 10
10

Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu, sağlıklı, huzur dolu yıllar dilerim. İyi ki doğdun.

Doğum Günü Mesajı 11
11

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Doğum Günü Mesajı 12
12

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun. 

Doğum Günü Mesajı 13
13

Her insanın bir dönüm noktası vardır. İşte bugün de senin dönüm noktan. Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dökeceğin her gözyaşı mutluluktan olur. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajı 14
14

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajı 15
15

Seninle arkadaşlığı, seninle dostluğu, seninle sevmeyi ve sevilmeyi öğrendim. Hayattaki en büyük talihim!  Yaşam devrimim!  İyi ki doğdun! Nice senelere.

Doğum Günü Mesajı 16
16

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsakta, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Doğum Günü Mesajı 17
17

Sevgi yüreğinden gülücük yüzünden, sağlık bedeninden ve başarı hayatından hiç eksik olmasın. Nice senelere canım.

Doğum Günü Mesajı 18
18

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajı 19
19

Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Nice yıllara canım. 

Doğum Günü Mesajı 20
20

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajı 21
21

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Doğum Günü Mesajı 22
22

Tek istediğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Doğum Günü Mesajları 23
23

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajı 24
24

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllar.

Doğum Günü Mesajı 25
25

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Doğum Günü Mesajı 26
26

Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Sevmeyi sevilmeyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun.