Bayram 1
1401

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun.

Bayram 2
1402

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle bayramınızı kutlarım. 

Bayram 3
1403

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bayram 4
1404

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum, tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle ramazan bayramınız kutlu olsun.

Bayram 5
1405

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, binbir duan kabul ve Bayramın kutlu olsun.

Bayram 6
1406

Birlik, beraberlik dolu, daha güzel ve mutlu bir ramazan bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. 

Bayram 7
1407

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

Bayram 8
1408

Meleklere her zaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız hayırlı olsun ramazan bayramınız kutlu olsun.

Bayram 9
1409

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak 'merhabadır' bayramlar. Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun! 

Bayram 10
1410

Tüm arkadaşların ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun.

Bayram 11
1411

Evinizin neşeli, sağlığınız yerinde, sevdiklerinizin yanında olduğu mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız kutlu olsun.

Bayram 12
1412

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz. 

Bayram 13
1413

Bir cennet temennisi bir huzur beklentisi bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle, Bayramınız mübarek olsun.

Bayram 14
1414

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Bayram 15
1415

11 ayın sultanı ramazanın soframıza getirdiği bolluk gibi bu bayramda bol bol içinizde huzur olsun, Bayramınız mübarek olsun.

Bayram 16
1416

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Bayramın, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

Bayram 17
1417

Huzur kalbimizde olduğu sürece gözlerimizde parlayacaktır, tıp ki bugün içimizdeki huzur gözümüzdeki ışık gibi, Bayramınız Mübarek Olsun.

Bayram 18
1418

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

Bayram 19
1419

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

Bayram 20
1420

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun. 

Bayram 21
1421

Bizi yaratan Allah'a şükürler olsun, bütün müslümanlara hayırlı olsun, Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Bayram 22
1422

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

Bayram 23
1423

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun her şey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Bayram 24
1424

Allah'ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun. 

Bayram 25
1425

Dualarım sizinle bir daha ki Ramazan bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Ramazan bayramınız hayırlı olsun.

Bayram 26
1426

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Bayram 27
1427

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Bayram 28
1428

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile bayramınız kutlu olsun.

Bayram 29
1429

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. bayramınız mübarek olsun!

Bayram 30
1430

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet, Hz. Muhammed(s.a.v.) komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

Bayram 31
1431

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan bayramları dileğiyle. 

Bayram 32
1432

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle bayramınız mübarek olsun.

Bayram 33
1433

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun. 

Bayram 34
1434

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!